Про надання пільг зі сплати земельного податку

ПЛУЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

пленарного засідання   двадцять  четвертої  сесії

сьомого  скликання

13 червня  2017 року                         с. Плужне                                     №13

Про надання пільг зі сплати

земельного податку

Керуючись пунктом 28 частини 1 статті 26, частиною 2 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.284 Податкового Кодексу України, Плужненська  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити в 2018 році від сплати земельного податку в розмірі 100 відсотків:

органи державної влади та органи місцевого самоврядування; органи прокуратури; заклади, установи та організації, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів; дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури, науки, освіти,охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту незалежно від форм власності і джерел фінансування.

2. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з  питань планування бюджету, фінансів та соціального розвитку (голова комісії – Сивиринюк  В.М.).

Сільський голова                                                    В.Максимчук

Додаток ___

до протоколу  двадцять четвертої сесії сільської ради сьомого скликання                                          від 13 червня  2017 року

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕНОГО ГОЛОСУВАННЯ                         двадцять  четвертої   сесії сільської ради сьомого скликання