Про внесення змін в додаток 1 до рішення сорокової сесії сьомого скликання №2 від 13.06.2018 року «Ставки земельного податку на земельні ділянки, що перебувають у власності»

ПЛУЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пленарного засідання  п’ятдесят  першої   сесії

сьомого скликання

22 грудня 2018 року                             с. Плужне                              №10

Про внесення  змін  в  додаток 1 до рішення сорокової

Керуючись  Законом  України від  10.07.2018 року №2497-VII «Про  внесення  змін  до  Податкового  кодексу України  та деяких  законів України щодо  стимулювання утворення та  діяльності  сімейних  фермерських  господарств»,  яким внесено  поправку, що  передбачає введення  земельного  податку на  лісові  землі  України, у   відповідності  до статті 26 Закону України    «Про місцеве самоврядування в Україні»,    Плужненська    сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести  зміни  в  додаток 1 до рішення сорокової сесії сьомого  скликання    №2 від 13.06.2018 року «Ставки земельного податку на земельні ділянки, що перебувають у власності», а  саме: в  підрозділах 09.01 – 09.03 замінити «5,00» на «0,1».

2. Рішення набуває чинності з 01 січня 2019 року.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення сорок  четвертої сесії сільської  ради 7 скликання від 21 вересня 2018 року №1  "Про внесення  змін  в  додаток 1 до рішення сорокової  сесії сьомого  скликання    №2 від 13.06.2018 року «Ставки земельного податку на земельні ділянки, що перебувають у власності».

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціального розвитку (голова комісії – Сивиринюк  В.М.).

Сільський  голова                                              В.Й.Максимчук

Додаток ___

до протоколу п’ятдесят  першої    сесії сільської ради сьомого скликання  від

22 грудня  2018 року